wrapper

سایت رسمی انجمن مدیریت پروژه ایران

توسط شاخه خراسان انجمن مدیریت پروژه ایران 

 
به دنبال فعالیت های شاخه خراسان بزرگ انجمن مدیرت پرژه ایران  با همکاری شرکت امید زاگرس (همکار آموزشی انجمن) دو سمینار" مدیریت پروژه در عمل "  و مدیریت دعاوی" برگزار می شود.  
سمینار مدیریت پروژه در عمل، با هدف ارائه درس آموخته های نخبگان این حوزه،  برای 20 بهمن ماه در دانشگاه فردوسی مشهد در قالب سه پانل تخصصی و یک کارگاه ، برنامه ریزی شده است . موضوعات این پانل ها شامل مدیریت ذینفعان، مدیریت سبد پروژه، مدیریت تدارکات و مدیریت دعاوی در پروژه های ساخت همراه با بررسی موردی  چند پروژه و همچنین میزگرد بررسی و مقایسه مدارک حرفه ای مدیریت پروژه با حضور آقایان دکتر پرچمی ، دکتر درهمی ، دکتر بنی هاشمی، مهندس داورپناه، مهندس رئیس زاده، دکتر قهرمانزاده، مهندس کیوانلو ، مهندس وزیری ، مهندس نعمتی و مهندس دانشی می باشد.  همچنین در یک گارگاه، همزمان به معرفی مدل تعالی پروژه ( PEM)، درس آموخته های یکی از برندگان امسال جایزه مدیریت پروژه ایران (پروژه آرمان به نمایندگی از استان خراسان)، مرور خواهد شد. قابل ذکر است که این سمینار دارای امتیاز تمدید پروانه از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی نیز می باشد. جهت دریافت جزئیات بیشتر سمینار می توانید اینجا  کلیک نمایید. 
همچنین در 21 بهمن ماه سمینار تخصصی دیگری نیز در حوزه مدیریت دعاوی با حضور دکتر پرچمی و کارشناسان و نمایندگان انجمن صنفی پیمانکاران ساختمانی و تاسیساتی، کانون کارشناسان رسمی دادگستری خراسان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برنامه ریزی شده است. در این سمینار آموزشی، مخاطبین علاوه بر آشنایی با فرآیند، مفاهیم و مبانی مدیریت ادعا، با مسئولیت های طرفین در بخش های مختلف حین حل و فصل اختلافات و طرح و بررسی دعاوی آشنا می شوند. جهت دریافت جزئیات بیشتر سمینار می توانید اینجا کلیک نمایید.
شایان ذکر است میزان تخفیف در نظر گرفته شده برای اعضای انجمن در این سمینارها بر اساس جدول ذیل می باشد: 
94.042-ss.jpg

شاخه ها و کارگروه ها

کاربران بر خط

ما 117 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

درباره ما

انجمن مدیریت پروژه ایران یک انجمن علمی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است که با هدف بنیادی ارتقاء دانش مدیریت پروژه با رئوس زیر در کشور ایجاد شده است:

 -گسترش و پیشرفت دانش مدیریت پروژه و بومی سازی آن

- ارتقاء جایگاه مدیریت پروژه در نظام اجرایی کشور

- رشد مهارتهای مدیران پروژه

- توسعه، ترویج، آموزش، پژوهش و مشاوره مدیریت پروژه

       logo-samandehi

تماس با انجمن

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن: (5خط) 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک عضویت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ثبت نام در خبرنامه انجمن

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family