wrapper

سایت رسمی انجمن مدیریت پروژه ایران

شانزدهمین همایش فصلی انجمن مدیرت پروژه ایران با موضوع «پیاده‌سازی دفتر مديريت پروژه» با حضور بیش از 60 نفر از کارشناسان و دانشجويان حوزه مدیریت پروژه برگزار شد.

در این همایش که روز چهارشنبه 21 شهریورماه 1397 در ساختمان انستیتو مهندسی نفت برگزار شد، ابتدا خانم دکتر اربابی ضمن خیرمقدم به شرکت‌کنندگان، در مورد سخنرانان و موضوع سخنراني آن‌ها توضیحات مختصری را ارائه دادند و از آقاي سلطان محمدي دعوت به سخنراني كردند.

 

آقای مهندس حميد سلطان محمدي سرپرست PMO هلدينگ پايدار پي سازه موضوع سخنراني خود با عنوان «هنر Tailoring در سازمان‌های پروژه محور» را با ارائه مثال‌هایی از PMO پروژه و EPMO آن شركت ارائه كردند. همچنين در مورد موضوعاتي مانند فرآيند پيشنهادي تدوين متدولوژي مديريت پروژه سازماني و Tailoring آن، شناسايي Tailoring پروژه، عوامل محيطي اثرگذار بر Tailoring، نمونه ليست PMP، فصول پيشنهادي اسناد مديريت پروژه و ديگر موارد ايراد سخنراني كردند.

 

در قسمت دوم همایش آقاي مهندس مهدي ولايتي مدير PMO شركت OEIC، مطالب سخنراني خود را با عنوان «درس آموخته‌های من از پیاده‌سازی دفتر مديريت پروژه»، با مقایسه‌ی استاندارد و واقعيتِ انجام‌شده در شركت ارائه دادند. موضوعِ زير فصل‌هایی كه ايشان مورد بحث قرار دادند عبارت بود از: شايستگي دفتر مديريت پروژه، منشور PMO، كاركردهاي PMO، گام‌به‌گام تا كاركردهاي PMO، تيم PMO و علت‌های شكست PMO.

 

در انتها نيز پنل پرسش و پاسخ با حضور سخنرانان برگزار و همچنين همايش فصلي بعدي انجمن با موضوع «مديريت تداركات» كه در تاريخ 25 مهرماه 1397 برگزار ميشود اطلاع رساني شد. پس ‌از آن نیزهمایش با گرفتن یک عکس یادگاری به پایان رسید.

 

 

شاخه ها و کارگروه ها

کاربران بر خط

ما 79 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

درباره ما

انجمن مدیریت پروژه ایران یک انجمن علمی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است که با هدف بنیادی ارتقاء دانش مدیریت پروژه با رئوس زیر در کشور ایجاد شده است:

 -گسترش و پیشرفت دانش مدیریت پروژه و بومی سازی آن

- ارتقاء جایگاه مدیریت پروژه در نظام اجرایی کشور

- رشد مهارتهای مدیران پروژه

- توسعه، ترویج، آموزش، پژوهش و مشاوره مدیریت پروژه

       logo-samandehi

تماس با انجمن

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن: (5خط) 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک عضویت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ثبت نام در خبرنامه انجمن

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family