wrapper

اخبار

سایت رسمی انجمن مدیریت پروژه ایران

بازدید از پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی پرند

به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت پروژه ایران، بازدید از پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی 942 مگاواتی پرند، پنجشنبه اول آذر انجام شد. در دهمین بازدید علمی انجمن مدیریت پروژه که ثبت نام آن از روز گردهمایی آغاز شده بود، 25 نفر حضور داشتند که اکثر آن ها از اعضای انجمن و شبکه اعضای جوان بودند. بازدید کنندگان از ساعت 9 صبح وارد نیروگاه شده و در سالن کنفرانس حاضر شدند تا توضیحات مدیران و کارشناسان پروژه را بشنوند.

در این جلسه مهندس زرین رفیع، مدیر هماهنگی پروژه به تفصیل درباره متدولوژی مدیریت پروژه در نیروگاه پرند سخن گفت و به بیان ریسک ها، شاخص های موفقیت پروژه و مدیریت دانش پروژه پرداخت. وی همچنین از دو نرم افزار MSP و P6 به عنوان نرم افزارهای اصلی در کنترل پروژه این نیروگاه نام برد.

در این جلسه همچنین سوالاتی از سوی بازدیدکنندگان درباره ویژگی های PMO پروژه، تامین تجهیزات، استفاده از پایان نامه های دانشجویی در پروژه، هزینه ها، مدیریت ادعا و ... پرسیده شد.

همچنین مهندس ناصری به عنوان کارشناس کنترل پروژه نیروگاه وضعیت مدیریت پروژه را در این نیروگاه با توجه به مشکلات مالی و تحریم ها، قابل قبول دانست و درباره چگونگی استفاده از استاندارد PMBOK در این پروژه توضیحاتی مطرح کرد.

او درباره ثبت درس آموخته های پروژه نیز به استفاده از یک نرم افزار داخل سازمانی اشاره کرد و افزود: تیم پروژه برای ثبت درس آموخته ها وارد سایت شده و موارد خود را به ثبت می رسانند تا در نهایت بعد از بررسی ها، تبدیل به دانش شده و در کل پروژه استفاده شود. این درس آموخته ها در سمینارهای مجموعه مپنا نیز به مدیران ارائه می شود.

در بخش بعدی برنامه، بازدیدی از نیروگاه انجام شد و متخصصین در کنار بازدید کنندگان توضیحاتی درباره وضعیت واحدهای گازی در حال بهره برداری و واحدهای بخار در حال ساخت ارائه کردند.

اطلاع رسانی بازدیدهای بعدی از طریق سایت، تلگرام و اینستاگرام شبکه اعضای جوان انجام می شود.

آموزش

جایزه ملی مدیریت پروژه

مرکز صدور گواهینامه

شاخه ها و کارگروه ها

شبکه اعضاء

درباره ما

انجمن مدیریت پروژه ایران یک انجمن علمی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است که با هدف بنیادی ارتقاء دانش مدیریت پروژه با رئوس زیر در کشور ایجاد شده است:

 -گسترش و پیشرفت دانش مدیریت پروژه و بومی سازی آن

- ارتقاء جایگاه مدیریت پروژه در نظام اجرایی کشور

- رشد مهارتهای مدیران پروژه

- توسعه، ترویج، آموزش، پژوهش و مشاوره مدیریت پروژه

       logo-samandehi

تماس با انجمن

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن: (5خط) 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک عضویت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ثبت نام در خبرنامه انجمن

For using special positions

Special positions is: sticky_left, stickey_right, notice, tool_bottom. You can use them for any module type. And to use, please go to Module Manager config your module to your desired postion.

You can disable by:

  • Go to Administrator » Template Manager » Your_Template » Tab: Advanced » Use special positions » select: No for all special positions
  • Go to Administrator » Module magager » Your_Module(by postion: sticky_left/stickey_right/notice/tool_bottom) » Status: Unpublish for that module

For customize module in special position

The solution is used Module Class Suffix. You can customize button, module content follow Module Class Suffix

Ex: Module Class Suffix: bg-white @bullhorn then:
- Class of buttom is 'icon-bullhorn'. If without @... the default is 'icon-pushpin'. You can find the full icons of usage at Font Awesome  
- Class of module is 'bg-white'

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family