منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

 
فراخوان IPMA برای Achievement Award

IPMA هر ساله به جز جایزه بین المللی پروژه برتر که به پروژه های موفق از نظر مدیریت اعطا می کند، جوایزی را نیز به مدیر پروژه برتر، مدیر پروژه ی برتر جوان، پروژه برتر در بخش پروژه های بشر دوستانه و... اعطا می کند. علاقه مندان می توانند ضمن مطالعۀ فراخوان زیر، افراد و یا سازمانهایی را که مناسب داوطلبی در این زمینه می دانند، تشویق و ترغیب به حضور در این رقابت بین المللی نمایند. لازم به توضیح است، در سال 2014 موسسه خیریه محک موفق به دریافت تندیس زرین در بخش پروژه های بشر دوستانه گردید و این موسسه از نظر توانمندی های مدیریتی خود و در بین رقبای بین المللی در صدر قرار گرفت.

ادامه مطلب...
 
پایان مرحله اول ارزیابی پنجمین جایزه ملی مدیریت پروژه
پس از انتخاب تیم های ارزیابی دور پنجم جایزه، جلسات متعدد ارزیابی به صورت فردی یا گروهی توسط تیم های ارزیابی برگزار و نتایج ارزیابی به هیأت داوری جایزه ارسال شد. در این مرحله ابتدا هر کدام از اعضاء تیم، به صورت انفرادی اظهارنامۀ دریافتی از پروژه های کاندیدا را مطالعه نموده و براساس PEM آن پروژه را ارزیابی نموده و نظر خود را در 2 فایل جداگانه ثبت می کنند. در یکی از این فایلها امتیاز هر ارزیاب به 9 معیار مدل (22 زیر معیار) و در فایل دیگر نقاط قوت پروژه، فرصتهای بهبود و همچنین مواردی که نیاز است تا در بازدید حضوری پروژه بررسی شوند ثبت می شود.
 
ادامه مطلب...
 
گزارش همایش مدیریت طرح و سبد پروژه
مطابق برنامه ریزی های انجام شده پنجمین همایش فصلی انجمن مدیریت پروژه ایران در تاریخ 20 خرداد سال 1394 در دانشکده فنی دانشگاه تهران ساختمان انستیتو نفت برگزار شد. این همایش با حضور بیش از 55 نفر از فعالان صنعت و دانشگاهیان برگزار شد.
ادامه مطلب...
 
اظهارنامه پروژه های داوطلب در دور پنجم جایزه ...
یازدهم خردادماه 1394 جلسه ای با حضور ارزیابان پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه برگزار شد. در این جلسه ابتدا فرآیند جایزه و مقاطع زمانی کلیدی این فرآیند تشریح شد. در ادامه بعد از تحویل اظهارنامه ها و معرفی تیم های ارزیابی، اعضاء هر تیم ضمن برگزاری اولین جلسه مشترک و آشنایی با یکدیگر برنامه ریزی اولیه را مطابق برنامه زمان بندی دور پنجم جایزه جهت مطالعه اظهارنامه، برگزاری جلسات و انجام سایت ویزیت انجام دادند.
ادامه مطلب...
 
تیم های ارزیابان دور پنجم جایزه ملی مدیریت پروژه...
مطابق روند هرساله، از میان ارزیابانی که برای ارزیابی در دور پنجم جایزه اعلام آمادگی نموده بودند توسط کمیته جایزه و براساس معیارهای زیر، ارزیابان و سرارزیابان تیم های ارزیابی در دور پنجم جایزه انتخاب شدند.
ادامه مطلب...
 
دوره باز آموزی ارزیابان دور پنجم جایزه برگزار شد
به منظور ارتقا کیفیت ارزیابی پروژه ها، انتقال تجربیات بدست آمده از چهار دوره برگزاری جایزه و همچنین مرور فرآیند ارزیابی در دور پنجم جایزه، دوره یک روزه بازآموزی اعضاء شبکه ارزیابان بصورت رایگان توسط انجمن در مورخ 94/02/31 برگزار شد.
ادامه مطلب...
 
دوره های آموزشی جامعه مهندسان مشاور ایران
بدین وسیله به اطلاع کلیه اعضاء انجمن مدیریت پروژه ایران می رساند پیرو هماهنگی های صورت گرفته انجمن مدیریت پروژه ایران با جامعه مهندسان مشاور ایران، کلیه اعضاء انجمن مدیریت پروژه که کارت عضویت معتبر داشته باشند می توانند با 15 درصد تخفیف در دوره های آموزشی آن مجموعه شرکت نمایند.
ادامه مطلب...
 
یازدهمین مجمع عمومی انجمن مدیریت پروژه ایران برگزار شد
بدینوسیله به اطلاع اعضای انجمن مدیریت پروژه ایران می رساند به دنبال فراخوان هیأت مدیره انجمن در خصوص اعلام داوطلبی اعضای اصلی و اعلام عمومی تاریخ نوبت دوم، این مجمع در ساعت 17:30 روز شنبه نهم خردادماه در ساختمان انستیتو واقع در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد.
ادامه مطلب...
 
دومین نشست هم اندیشی توسعه امور آموزشی
دومین نشست هم اندیشی در خصوص توسعه امور آموزشی و پیاده سازی سیستم مدیریت پروژه برگزار شد.
ادامه مطلب...
 
بازدید اعضاء انجمن از پروژه احداث نیروگاه بادی کهک
به یاری خداوند متعال، پس از انجام هماهنگی های لازم از سمت انجمن مدیریت پروژه ایران و همکاری شرکت مپنا، سومین تور علمی حرفه ای مدیریت پروژه در روز چهارشنبه مورخ 94/03/06 برگزار شد.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > پایان >>

صفحه 101 - 120 از 189
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

92-958-c.png    
 نیرپارس  

    
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره هاي همکاران آموزشی
همایشهای مرتبط
1396-.jpg
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام