منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

سومین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران ...

فراخوان هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

فراخوان سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

 
راهیابی موسسه محک، به مرحله فینال

 

انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) هر ساله به جز ارزیابی و اعطاء جایزه تعالی پروژه (PE Award)، که به طور معمول مرتبط به پروژه های توسعه­ای و یا سایر پروژه های سرمایه­گذاری و عمرانی است، جوایزی را نیز به طور ویژه به پروژه ها و طرح­های مرتبط با سازمان­های غیر دولتی و اقدامات بشر دوستانه، اعطاء می کند. این پروژه ها با استفاده از معیارها و مدلی مشخص ارزیابی می­شوند و در صورت به اثبات رساندن سطح مشخصی از کیفیت، موفق به دریافت جایزه در بخش "IPMA Internationally Funded Humanitarian Aid Project" خواهند شد.

«طرح دو ساله توسعۀ موسسه محک (1392-1391)» یکی از طرح­هایی است که امسال از طرف ایران در این فرآیند بین­المللی شرکت نموده است. جای بسی افتخار و امتنان است که این طرح در بین پروژه های معرفی شده، موفق به راهیابی به مرحلۀ فینال شده و دو هفتۀ دیگر در کنفرانس IPMA (روتردام هلند) نتیجه نهایی آن اعلام خواهد شد.

«طرح دو ساله توسعۀ موسسه محک (1392-1391)» در یک پنجره زمانی دو ساله با 527 پروژه در ده حوزه و 47 زیرحوزۀ سازمانی موسسه محک تدوین و اجرا گردیده و مشتمل بر 5034 وظیفه اجرایی بوده است. این طرح بر اساس دومین برنامه استراتژیک سازمان (1391-1396) و در تامین اهداف راهبردی آن برنامه طرحی شده بود و 94% اهداف اجرایی را محقق نموده است. از سوی دیگر این طرح بر اساس شاخص های کلیدی عملکرد سازمان در سه گروه شاخص های کارآیی، شاخص های اثربخشی و شاخص های راهنما و در انطباق با برنامه استراتژیک نیز هدف گذاری و اجرا گردیده است.

موسسه خیریه محک بر اساس بیانیه ماموریت خود "سازمانی است که از انگیزه والای خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف بیماری سرطان کودکان در سطح ملی و بین المللی و در حوزه های امور خیریه،  درمان و تحقیقات نموده است. حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنان در بخش خیریه، درمان کودکان مبتلا به سرطان در ایران و در چارچوب منشور حقوق بیمار بر اساس جدید ترین و کارآمد ترین روش ها و آخرین دست آوردهای علم پزشکی در بخش درمان و انجام تحقیقات علمی در زمینه بیماری سرطان برای کشف علل بروز بیماری، روش های تشخیص، پیشگیری و روش های نوین درمان ماموریت این سازمان است. محک با برنامه ریزی و سرمایه گذاری در حوزه آموزش پیشگیرانه و اطلاع رسانی می کوشد در کاهش نرخ ابتلا به سرطان اطفال در ایران مشارکت نماید. این سازمان خیریه، غیر انتفاعی، غیرسیاسی و غیردولتی است و با اتکاء به جلب مشارکت های مردمی و انواع کمک های بشر دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می شود. کارکنان و داوطلبان صمیمانه در کنار یکدیگر برای تحقق اهداف بشر دوستانه محک تلاش می کنند. محک نه تنها به سرطان کودکان می پردازد بلکه اندیشه والای کمک به همنوع را ترویج می نماید. شفافیت، پاسخگویی و قدرشناسی ممتاز ترین ارزش های محک هستند و همچنین توجه به بهبود مستمر رویه جاری سازمان است."

موسسه محک اولین سازمان غیر دولتی است که در خاورمیانه موفق به دریافت گواهینامه NGO Benchmarking از شرکت بازرسی بین­المللی SGS گردیده و بر اساس نتایج مستخرج از ششمین ممیزی این شرکت موسسه محک در بین 265 سازمان غیردولتی که در جهان مورد ممیزی قرار گرفته اند حائز رتبه دهم می باشد.

 
 
همکاران استراتژیک انجمن
همایشهای مرتبط
photo_--_--.jpg         
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
cod_astan.jpg
Ipma Brochure
ipma_brochure_2017_eng_web.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام