منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

 
فراخوان برای تشکیل کارگروه تخصصی با موضوع BIM

یکی از حوزه های نسیتاً جدید و مهم در زمینۀ مدیریت پروژه، مباحث مرتبط با مدلسازی اطلاعات ساختمان (Building Information Modeling) یا به صورت اختصار BIM می باشد. BIM، عبارتست از فرآیند تولید و مدیریت اطلاعات ساختمان در طی چرخه حیات آن، پروژه های بسیاری در سراسر جهان با استفاده از BIM انجام شده اند. و این کار نتایج مثبتی برایشان به همراه داشته است. به نظر می رسد BIM در حال به وجود آوردن انقلابی در صنعت ساخت و ساز می باشد.

با وجود اینکه BIM در بسیاری از کشورها به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است، در کشور ما تلاش زیادی برای معرفی این روش و بکارگیری آن در صنایع پروژه محور انجام نشده است. در همین راستا انجمن مدیریت پروژه ایران به پیشنهاد عده ای از علاقه مندان این حوزه، تصمیم به ایجاد کارگروهی تخصصی در زمینه BIM دارد. در این کارگروه ضمن بررسی ابعاد مختلف موضوع، زمینه های رشد و توسعۀ BIM در کشور بررسی و از طریق هم افزایی و شبکه سازی بین  متخصصین این حوزه، تلاش خواهد شد تا مرجع و مرکزی معتبر در زمینه BIM شکل بگیرد.

از تمامی پژوهشگران، اساتید و دانشجویانی که در زمینه BIM فعالیت علمی و یا اجرایی داشته اند دعوت به عمل می آید در صورت علاقه مندی به ایجاد و عضویت در این کارگروه تخصصی در اولین جلسه ای که شنبه 19 مهرماه 93 در انجمن مدیریت پروژه ایران از ساعت 15 الی 17 تشکیل خواهد شد شرکت نمایند. با توجه به محدودیت های ظرفیت جلسه، اولویت با عزیزانی خواهد بود که با ارسال ایمیل به آدرس This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it   و یا تماس با 81032253 و 81032232 پیش ثبت نام خود را انجام داده باشند.

 

آدرس انجمن مدیریت پروژه ایران: خیابان کریم خان، نبش آبان شمالی، ساختمان علامه، طبقه دوم، واحد 220

 

با تقدیم احترام

دبیرخانه انجمن مدیریت پروژه ایران

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام