منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

 
گزارش دومین نشست عمومی شبکه ارزیابان مدل تعالی پروژه

 

جای بسی خوشحالی است که ارزیابان مورد تأیید انجمن مدیریت پروژه ایران، علاوه بر همکاری داوطلبانه در ارزیابی پروژه های کاندیدا در 4 دوره از فرآیند جایزه ملی مدیریت پروژه از طریق تشکیل یک شبکۀ تخصصی نیز، ضمن تبادل تجربیات خود با یکدیگر، انجمن را در اموری مانند استخراج و تدوین Best Practice های پروژه های برتر کشور، ثبت درس آموخته های به دست آمده از ارزیابی پروژه ها، ارتقا و بهبود فرآیند ارزیابی و همچنین ترویج جوایز ملی مدیریت پروژه در سطح کشور همراهی و حمایت می کنند.

 

پیرو برگزاری اولین نشست عمومی شبکه ارزیابان در 31 تیرماه سال 93، دومین نشست نیز دوم مهرماه برگزار گردید (تصویر پیوست). در این نسشت که به میزبانی انجمن و گروه تخصصی سپاسد برگزار گردید ضمن خیرمقدم از طرف مسئول شبکه ارزیابان، دبیران کارگروه های تخصصی شبکه ارزیابان (کارگروه های الگوسازی، ارتقاء و ترویج) گزارشی از فعالیتها و برنامه های خود ارائه نمودند. سپس افرادی که تاکنون به عضویت هیچ کدام از کارگروه ها درنیامده بودند جلسه ای به مدت 20 دقیقه با اعضاء کارگروه مورد علاقه ی خود برگزار نموده و رسماً به عضویت آن کارگروه در آمدند. 

 

 کارگروه های تخصصی شبکه ارزیابان جلسات کارشناسی منظمی را هر 2 هفته یکبار برگزار و موضوعات محول شده به کارگروه را پیگیری می نمایند. در انتهای جلسه نیز افراد حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه برگزاری هرچه بهتر جلسات شبکه مطرح نمودند. نشست آتی شبکه ارزیابان، سه شنبه 25 آذر ماه از ساعت 16:30 تا 19:30 برگزار خواهد شد.

 

 از تمامی فرهیختگانی که با صرف وقت ارزشمند خود انجمن را در توسعه و بالندگی مدیریت پروژه در کشور یاری می کنند صمیمانه سپاسگزاریم.

 

                                   انجمن مدیریت پروژه ایران

 

 

 3.jpg

 

 

 

 

 

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام