منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
حاضرین در سایت : 3 نفر مهمان
Syndicate

فراخوان سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

فراخوان هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

سومین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران ...

 
گزارش دومین نشست عمومی شبکه ارزیابان مدل تعالی پروژه

 

جای بسی خوشحالی است که ارزیابان مورد تأیید انجمن مدیریت پروژه ایران، علاوه بر همکاری داوطلبانه در ارزیابی پروژه های کاندیدا در 4 دوره از فرآیند جایزه ملی مدیریت پروژه از طریق تشکیل یک شبکۀ تخصصی نیز، ضمن تبادل تجربیات خود با یکدیگر، انجمن را در اموری مانند استخراج و تدوین Best Practice های پروژه های برتر کشور، ثبت درس آموخته های به دست آمده از ارزیابی پروژه ها، ارتقا و بهبود فرآیند ارزیابی و همچنین ترویج جوایز ملی مدیریت پروژه در سطح کشور همراهی و حمایت می کنند.

 

پیرو برگزاری اولین نشست عمومی شبکه ارزیابان در 31 تیرماه سال 93، دومین نشست نیز دوم مهرماه برگزار گردید (تصویر پیوست). در این نسشت که به میزبانی انجمن و گروه تخصصی سپاسد برگزار گردید ضمن خیرمقدم از طرف مسئول شبکه ارزیابان، دبیران کارگروه های تخصصی شبکه ارزیابان (کارگروه های الگوسازی، ارتقاء و ترویج) گزارشی از فعالیتها و برنامه های خود ارائه نمودند. سپس افرادی که تاکنون به عضویت هیچ کدام از کارگروه ها درنیامده بودند جلسه ای به مدت 20 دقیقه با اعضاء کارگروه مورد علاقه ی خود برگزار نموده و رسماً به عضویت آن کارگروه در آمدند. 

 

 کارگروه های تخصصی شبکه ارزیابان جلسات کارشناسی منظمی را هر 2 هفته یکبار برگزار و موضوعات محول شده به کارگروه را پیگیری می نمایند. در انتهای جلسه نیز افراد حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه برگزاری هرچه بهتر جلسات شبکه مطرح نمودند. نشست آتی شبکه ارزیابان، سه شنبه 25 آذر ماه از ساعت 16:30 تا 19:30 برگزار خواهد شد.

 

 از تمامی فرهیختگانی که با صرف وقت ارزشمند خود انجمن را در توسعه و بالندگی مدیریت پروژه در کشور یاری می کنند صمیمانه سپاسگزاریم.

 

                                   انجمن مدیریت پروژه ایران

 

 

 3.jpg

 

 

 

 

 

 
 
همکاران استراتژیک انجمن
دوره هاي آموزشي مورد تایید آتی
همایشهای مرتبط
photo_--_--.jpg         
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
cod_astan.jpg
Ipma Brochure
ipma_brochure_2017_eng_web.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام