منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
حاضرین در سایت : 1 نفر مهمان
Syndicate

فراخوان هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

فراخوان سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ...

سومین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران ...

 
استقبال چشمگیر از همایش تخصصی مدیریت ریسک پروژه

به لطف خداوند منان دومین همایش فصلی انجمن مدیریت پروژه ایران در سال 93 با حضور 112 نفر از اعضاء حقیقی و حقوقی انجمن برگزار شد.

این همایش رأس ساعت 8:30 چهارشنبه 30 مهر با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی شروع شد. در ابتدا مدیر عامل انجمن ضمن خیر مقدم به حاضرین، برنامۀ این همایش و همایش های آتی را به صورت مختصر  اعلام و سپس این همایش در سه بخش: سخنران علمی، ارائه تجربه از صنعت و میزگرد تخصصی برگزار شد.

در بخش سخنرانی علمی جناب آقای دکتر احد نظری، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و عضو هیئت مدیره ی انجمن مدیریت پروژه ایران، مبانی نظری و مطالعات روز مدیریت ریسک پروژه را ارائه کردند. در بخش ارائه تجربه از صنعت، 3 تجربه موفق در پیاده سازی متدولوژی مدیریت ریسک پروژه از گروه مبنا، شرکت جهانپارس و سازمان توسعه ی برق کشور در سه بازه زمانی یک ساعته ارائه شد.

 جناب آقای مهندس محمد جواد شیخ مدیریت ریسک پروژه های سرمایه گذاری را در گروه مپنا و آقای مهندس حسین رادمهر تجربه موردی شرکت جهانپارس را ارائه کردند. سومین بخش ارائه تجربه موردی بلافاصله بعد از صرف ناهار با ارائه مهندس فریدون فرداد با محوریت تجربه پیاده سازی متدولوژی مدیریت ریسک پروژه بر اساس استاندارد PMBOK در سازمان توسعه ی برق کشور آغاز شد و رأس ساعت 15 به اتمام رسید. سومین بخش همایش با ارائه محورهای اصلی میزگرد تخصصی توسط دکتر احد نظری شروع شد و بحث و گفتگویی بین سخنرانان اصلی و نمایندگان صنعت انجام شد. در این بخش به مدت یک ساعت، سوالاتی از طرف شرکت کنندگان به صورت کتبی و شفاهی مطرح و اعضای میزگرد پاسخ هایی را به تناسب بیان کردند.

این همایش با تقدیم لوح سپاس به سخنرانان توسط دبیر شورای عالی انجمن (جناب آقای  مهندس آدرم) و ارائه گواهی حضور در همایش به شرکت کنندگان از طرف انجمن مدیریت پروژه به پایان رسید.

 

 
 
همکاران استراتژیک انجمن
دوره هاي آموزشي مورد تایید آتی
همایشهای مرتبط
photo_--_--.jpg         
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
cod_astan.jpg
Ipma Brochure
ipma_brochure_2017_eng_web.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام