منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

 
تور بازدید از پروژه خط 7 مترو تهران برگزار شد

به لطف خدا و با حمایت گروه تخصصی سپاسد و دانشگاه تربیت مدرس، اولین تور انجمن مدیریت پروژه با بازدید از پروژه (احداث خط 7 مترو تهران) 28 آبان ماه 1393 برگزار شد. اعضاء انجمن مدیریت پروژه ایران برای حضور در این بازدید از شرایط ویژه مانند 80% تخفیف در هزینه ثبت نام و همچنین قرار گرفتن اعضاء فعال انجمن در اولویت ثبت نام بهره مند شده بودند.

حرکت به سمت پروژه، ساعت 7:30 از دانشگاه تربیت مدرس پیش بینی شده بود و به کلیه شرکت کنندگان، برنامه بازدید، فرم یادداشت و فرم نظرسنجی تحویل شد. ابتدا شرکت کنندگان به سایت پروژه خط 7 مترو واقع در شهرک غرب، میدان صنعت (ایستگاه U7) منتقل شدند. هدف این بخش از بازدید، آشنایی با فرآیند، متدولوژی و رویکردهای مدیریت پروژه در خط 7 مترو بود که توضیحات مفصلی توسط آقای دکتر عزیز محمدی (مدیر PMO) و همچنین جناب آقای مهندس فرزام (معاونت حمل و نقل ریلی گروه سپاسد و مدیر پورتفولیو) ارایه و در پایان جلسه هم شرکت کنندگان سوالات خود را مطرح نمودند.

 

00.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ساعت 10 ضمن پذیرایی میان وعده، به سمت ایستگاه T7 واقع در ضلع جنوبی بوستان گفتگو حرکت نموده و شرکت کنندگان بعد از آماده سازی، تعویض لباس و همچنین ارایه توضیحات اولیه، جهت بازدید ازدستگاه TBM وارد تونل حفر شده، شدند. در این بخش توضیحات لازم توسط کارشناسان مربوطه ارائه و مراحل پیشرفت کار مشاهده شد. پس از اتمام بازدید کلیه بازدید کنندگان به جهت صرف ناهار به دانشگاه تربیت مدرس منتقل و رأس ساعت 13 بازدید به پایان رسید.

  000.jpg

 

  0000.jpg
 

انجمن مدیریت پروژه از زحمات و همکاری های جناب آقای دکتر محمد (مدیرعامل محترم گروه سپاسد)، جناب آقای مهندس مبینی (مسئول روابط و امور خارجی گروه سپاسد)، معاونت فرهنگی دانشگاه تربیت مدرس و جمعی از اعضاء داوطلب انجمن (مهندس فرشید تیمور پور، مهندس حجت انسان و مهندس فرج مشایی) که  با صرف وقت ارزشمند خود، این بازدید را سازماندهی و مدیریت نمودند به شکل ویژه تشکر می نماید.

با توجه به استقبال بالای اعضاء انجمن و همچنین رضایت نسبی شرکت کنندگان در اولین بازدید، در نظر است تا انتهای سال 1393 حداقل 2 بازدید دیگر از پروژه های کشور برنامه ریزی و برگزار گردد که از طریق سایت و ایمیل انجمن متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.

 


 

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام