منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
حاضرین در سایت : 1 نفر مهمان
Syndicate

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

 
فراخوان تشکیل کارگروه تخصصی مدیریت طرح و سبد پروژه

ایران با داشتن بیش از 400 هزار پروژه نیمه تمام، کشور پروژه ها است. گرچه پروژه ها و طرح های عمرانی بزرگی مانند پروژه های نفت و گاز، نیروگاهی، سد سازی و ... در آن به اجراء گذارده می شود با این وجود سازمان ها و به ویژه دستگاه های اجرایی و شرکتهای دولتی و حتی شرکت های پروژه محور که معمولا مجریان پروژه های ملی کشور می باشند نسبت به مفاهیم و کاربردهای نظام مدیریت طرح و سبد پروژه آشنایی و یا توجه کافی ندارند.

در این راستا و پیرو راه اندازی کارگروه های تخصصی (مانند کارگروه BIM) در انجمن مدیریت پروژه ایران، ایجاد کارگروهی تخصصی در زمینه مدیریت طرح و سبد پروژه مد نظر انجمن قرار گرفته است. در این کارگروه ضمن تشکیل جلسات هم اندیشی و تبادل تجربه، ابعاد مختلف موضوع و زمینه های رشد و توسعه مدیریت طرح و سبد پروژه در کشور بررسی و از طریق هم افزایی و شبکه سازی بین متخصصین این حوزه، تلاش خواهد شد تا مرجع و مرکزی معتبر در رابطه با مدیریت طرح و سبد پروژه در انجمن و سپس در سطح کشور شکل بگیرد.

نحوه عضویت و یا همکاری با کارگروه های تخصصی انجمن بدین گونه است که کلیه اعضاء حقیقی و حقوقی علاقه مند به یک کارگروه تخصصی می توانند به سادگی و با ارسال نام و نام خانوادگی و کد عضویت خود در انجمن به This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it ، به شبکه ای از علاقه مندان آن موضوع پیوسته و ضمن حضور و مشارکت در برنامه های کارگروه، در جریان کلیه اقدامات، جلسات و دستاوردهای حاصل از این برنامه ها قرار بگیرند. هر کار گروه تخصصی، یک هسته کارشناسی مرکزی 7 الی 9 نفره خواهد داشت که مسئولیت سیاست گذاری، برنامه ریزی، و مدیریت اقدامات اجرایی کارگروه را به صورت داوطلبانه بر عهده خواهند گرفت. اعضاء هسته کارشناسی از بین داوطلبانی که دارای دانش و تجربه کافی در آن زمینه باشند و توسط انجمن مدیریت پروژه ایران انتخاب خواهند شد.

بدین وسیله از کلیه علاقه مندان به حضور و همراهی در (کارگروه تخصصی مدیریت طرح و سبد پروژه) دعوت به عمل می آید نام و نام خانوادگی و کد عضویت خود در انجمن را حداکثر تا 30 دیماه 1393 به This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it ارسال و از وصول آن اطمینان حاصل نمایند. اولین نشست مشترک این کارگروه متعاقبا برنامه ریزی و به اطلاع کلیه افرادی که اعلام آمادگی نموده باشند خواهد رسید.

انجمن مدیریت پروژه ایران، هم پیمانی همیشگی برای بالندگی مدیریت پروژه کشور

 

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف تلفن: 88229406

 

 

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام