منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
حاضرین در سایت : 1 نفر مهمان
Syndicate

سومین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران ...

فراخوان هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

فراخوان سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ...

 
سومین همایش فصلی انجمن، 24 دیماه برگزار شد

به لطف خدا و در راستای ترویج دانش مدیریت پروژه، سومین همایش فصلی انجمن مدیریت پروژه ایران با موضوع: (ساز و کارهای و پوشش های بیمه ای در پروژه های صنعتی و عمرانی)، 24 دیماه در پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران (محل جدید انجمن) برگزار شد. خوشبختانه محتوای این دوره و نمونه های موردی که همراه با مطالب علمی ارائه شد مورد استقبال و توجه اکثر شرکت کنندگان قرار گرفت. برای کلیه اعضاء انجمن، 80% تخفیف برای شرکت در این همایش در نظر گرفته شده بود.

این همایش ساعت 8:45 دقیقه با خیر مقدم مدیر عامل انجمن و گزارش مختصری از همایش های فصلی انجمن آغاز گردید. اولین سخنران همایش جناب آقای عباس گلچینیان با خواندن شعری از شاهنامه فردوسی اشاره ای به سابقه  بیمه در ایران نموده و به مدت یک ساعت قوانین و اصول بیمه در پروژه های ساخت را ارائه کردند. پس از استراحتی کوتاه، جناب آقای مهندس وحید باقری تجریشی ضمن تشکر از فعالیتهای انجمن مدیریت پروژه ایران در راستای ارتباط دانشگاه و صنعت، انواع بیمه های مهندسی را معرفی و با استفاده از نمونه های موردی به تشریح کاربرد آنها در پروژه های ساخت پرداختند.

01.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بخش سوم که پس از ناهار و نماز در ساعت 14 آغاز شد اختصاص به بیانات جذاب و گیرای آقای مهندس احمد قدیمی داشت که مبانی نظری، مبانی قانونی و انواع بیمه های مسئولیت را بطور کامل ارائه کردند. آخرین بخش این همایش یک روزه، به سوالات حاضرین در سالن اختصاص یافته بود که به مدت یک ساعت و با حضور آقایان مهندس تجریشی و مهندس قدیمی برگزار گردید و بسیاری از ابهامات موجود در ذهن شرکت کنندگان بدین شکل پاسخ داده شد. در انتهای برنامه آقای مهندس فتاحی زارع از ارزیابان انجمن مدیریت پروژه از اساتید دوره تقدیر به عمل آوردند و گواهی حضور در همایش به حاضرین تحویل داده شد.

 

02.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 همایش فصلی آتی انجمن اوایل اسفندماه به موضوع: (مدیریت دانش در سازمان های پروژه محور) برگزار خواهد شد. اطلاعات تکمیلی در این رابطه برای کلیه اعضاء انجمن ارسال خواهد شد.

 در پایان لازم است از زحمات بی دریغ تمامی دست اندرکاران از جمله جناب آقای دکتر امام جمعه زاده بابت پیشنهاد موضوع و برقراری ارتباط با صنعت بیمه، جناب آقای دکتر صبحیه مدیر گروه مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه تربیت مدرس و امور فرهنگی دانشگاه تربیت مدرس بابت حمایت از همایش، سخنرانان محترم همایش که دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ارائه نمودند و تعدادی از اعضاء محترم انجمن که به صورت داوطلبانه امکان برگزاری این دوره را فراهم نمودند (آقایان فرشید تیمور پور، حسین کرمی و فرهاد سعیدی) سپاسگزاری نماییم.

انجمن مدیریت پروژه ایران

هم پیمانی همیشگی برای بالندگی مدیریت پروژه در کشور

 
 
همکاران استراتژیک انجمن
دوره هاي آموزشي مورد تایید آتی
همایشهای مرتبط
photo_--_--.jpg         
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
cod_astan.jpg
Ipma Brochure
ipma_brochure_2017_eng_web.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام