منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

 
دومین تور مدیریت پروژه در سال 93
بازدید از پروژه نیروگاه پرند

به لطف خدا و در راستای برقراری ارتباط صنعت و دانشگاه، انجمن مدیریت پروژه ایران موفق به برگزاری دومین تور مدیریت پروژه با موضوع "بازدید از دفتر مدیریت پروژه و پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی پرند" در مورخ 93/11/02 شد. نیروگاه پرند در جنوب غرب استان تهران در شهر جدید پرند، (کیلومتر 30 اتوبان تهران-ساوه) یکی از نیروگاه های ایران از نوع گازی با ظرفیت تولید 954 مگاوات است که شامل 6 واحد گازی 159 مگاواتی مدل V94.2 ساخت شرکت آتسالدو (آتسالدو انرژیا ایتالیا) است.

این بازدید که با حضور 20 نفر از اعضاء انجمن برگزار شد، ساعت 7:30 صبح از جلوی درب دانشگاه تربیت مدرس  و ضمن عرض خیر مقدم و تحویل بسته های آموزشی شامل: برنامه بازدید، فرم یادداشت و فرم نظرسنجی آغاز شد. تمامی حاضرین توسط اتوبوس در نظر گرفته شده به سایت پروژه نیروگاه پرند منتقل شدند و پس از حضور در دفتر پروژه، توضیحات مرتبط با فرآیندها، متدلوژی و رویکردهای مدیریت پروژه توسط مهندس شمیسا (مدیر محترم برنامه ریزی و سرپرست پروژه) ارایه شد. و در پایان جلسه هم پرسش و پاسخ بین به عمل آمد.

 9966.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 ساعت 10:30 صبح، یک پذیرایی میان وعده از حاضرین انجام و پس از آن به سمت سایت پروژه حرکت کرده و به مدت 2 ساعت بازدید از سایت پروژه انجام و توضیحات لازم توسط کارشناسان مربوطه به شرکت کنندگان داده شد. پس از صرف ناهار، در ساعت 13:30 بازدید به اتمام رسید و بازگشت به تهران انجام شد.

9967.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 در پایان لازم است از زحمات و همکاری های جناب مهندس شریفی (مدیر پروژه نیروگاه پرند از گروه مپنا)، مهندس شمیسا (مدیر برنامه ریزی و سرپرست پروژه)، معاونت فرهنگی دانشگاه تربیت مدرس، دبیرخانه انجمن و آقایان مهندس حجت انسان (مسئول تورهای مدیریت پروژه در انجمن) و مهندس فرشید تیمورپور که با پیگیری های ارزشمندخود زمینه های برگزاری این بازدید را فراهم نمودند سپاسگزاری و تشکر ویژه به عمل می آوریم.

 9968.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 انجمن مدیریت پروژه ایران

هم پیمانی همیشگی برای بالندگی مدیریت پروژه ایران

 

 

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره هاي همکاران آموزشی
همایشهای مرتبط

بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام