منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

 
فراخوان دوم تشکیل شبکه تخصصی
فراخوان دوم تشکیل شبکه تخصصی مدیریت طرح و سبد پروژه در انجمن

ایران با داشتن بیش از 400 هزار پروژه نیمه تمام، کشور پروژه ها است. گرچه پروژه ها و طرح های عمرانی بزرگی مانند پروژه های نفت و گاز، نیروگاهی، سدسازی و... در آن به اجراء گذارده می شود با این وجود سازمان ها و به ویژه دستگاه های اجرایی و شرکتهای دولتی و حتی شرکت های پروژه محور که معمولاً مجریان پروژه های ملی کشور می باشند نسبت به مفاهیم و کاربردهای نظام مدیریت طرح و سبد پروژه آشنایی و یا توجه کافی ندارند.

در این راستا و پیرو راه اندازی شبکه های تخصصی (مانند شبکۀ تخصصی BIM) در انجمن مدیریت پروژه ایران، ایجاد شبکه ای در زمینه مدیریت طرح و سبد پروژه مد نظر انجمن قرار گرفته است. در این شبکه ضمن تشکیل جلسات هم اندیشی و تبادل تجربه، ابعاد مختلف موضوع و زمینه های رشد و توسعه مدیریت طرح و سبد پروژه در کشور بررسی و از طریق هم افزایی بین متخصصین این حوژه، تلاش خواهد شد تا مرجع و مرکزی معتبر در رابطه با مدیریت طرح و سبد پروژه در انجمن و سپس در سطح کشور شکل بگیرد.

نحوه عضویت و یا همکاری با شبکه های تخصصی انجمن بدین گونه است که کلیه اعضاء حقیقی و حقوقی علاقه مند به یک شبکۀ تخصصی می توانند به سادگی و با ارسال نام ونام خانوادگی و کد عضویت خود در انجمن به This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it ، به شبکه ای از علاقه مندان آن موضوع پیوسته و ضمن حضور و مشارکت در برنامه های شبکه، در جریان اقدامات، جلسات و دستاوردهای حاصل از این برنامه ها قرار بگیرند. هر شبکه تخصصی، یک هسته کارشناسی مرکزی 7 الی 9 نفره خواهد داشتکه مسئولیت سیاست گذاری، برنامه ریزی، و مدیریت اقدامات اجرایی کارگروه را به صورت داوطلبانه بر عهده خواهند گرفت. اعضاء هسته کارشناسی از بین داوطلبانی که دارای دانش و تجربه کافی در آن زمینه باشند و توسط انجمن مدیریت پروژه ایران انتخاب خواهند شد.

بدین وسیله از کلیه علاقه مندان به حضور و همراهی در (شبکه تخصصی مدیریت طرح و سبد پروژه) دعوت به عمل می آید نام و نام خانوادگی و کد عضویت خود در انجمن را حداکثر تا 26 بهمن ماه 1393 به  This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it ارسال و از وصول آن اطمینان حاصل نمایند. اولین نشست مشترک این شبکه 93/12/03 برگزار خواهد شد که جزییات بیشتر آن به اطلاع اعضاء خواهد رسید.

توجه: افرادی که قبلاً برای عضویت در شبکه اعلام آمادگی نموده و از وصول درخواست خود اطمینان حاصل نموده اند نیازی به ثبت نام مجدد نخواهند داشت.

انجمن مدیریت پروژه ایران، هم پیمانی همیشگی برای بالندگی مدیریت پروژه کشور

تلفن: 88229406 و 88229370

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام