منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
حاضرین در سایت : 1 نفر مهمان
Syndicate

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

 
گزارش و تصاویر چهارمین همایش فصلی انجمن در سال 93

مطابق برنامه ریزی های انجام شده چهارمین همایش فصلی انجمن مدیریت پروژه ایران، 13 اسفندماه در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد. این همایش با حضور بیش از 75 نفر از اعضاء حقیقی و حقوقی انجمن برگزار شد. حضور و استقبال قابل توجه نمایندگان اعضاء حقوقی انجمن یکی از ویژگی های این همایش به شمار می رفت.

این همایش نیز همانند سایر همایش های فصلی انجمن شامل سه بخش بود:

1- ارائه دست آوردهای علمی

2- بیان تجربیات اجرایی در پروژه ها و سازمان های پروژه محور

3- میزگرد تخصصی و بحث گروهی

این همایش رأس ساعت 9 با پخش آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی شروع شد. مدیرعامل انجمن مدیریت پروژه ایران ضمن خیر مقدم به حضار، گزارش مختصری از همایش های قبلی انجمن در سال 93 و عناوین پیشنهادی برای سال 94 را ارائه و از آقای دکتر حمید زرگرپور دعوت نمودند تا به ارائه مطالب ارزشمند خود در زمینه (مدیریت دانش در سازمان های پروژه محور) بپردازند.

111.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارائه آقای دکتر زرگرپور و همکاران ایشان به سه بخش تقسیم شده بود. در بخش اول آقای دکتر زرگرپور به ارائه جدیدترین دست آوردهای علمی در حوزه مدیریت دانش در سازمان های پروژه محور پرداختند، سپس در راستای تکمیل مباحث و ارائه برخی تجربیات، آقای مهندس عبداللهی و مهندس زرآبادی پور، نمونه هایی از پیاده سازی مدیریت دانش در قرب نوح، پتروشیمی امیرکبیر و گروه مپنا را ارائه نمودند.

 

112.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پس از پذیرایی و استراحتی کوتاه در نوبت اول، آقای مهندس روزبه باقری نماینده شرکت بهره برداری و نگهداری مپنا، تجربیات پیاده سازی متدولوژی (Knowledge Assets Management (KAM را در شرکت خود ارائه نمودند.

 113.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

پس از صرف ناهار، سومین مطالعه موردی توسط گروه تخصصی سپاسد در دو بخش تاریخچه ی مدیریت دانش در سپاسد توسط مهندس لبافان و رویکردهای گروهی دانش و تثبیت موقعیت دانش توسط مهندس فرج مشائی، ارائه شد.

114.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در آخرین بخش همایش، میزگرد تخصصی با حضور آقایان مهندس عبداللهی، مهندس زرآبادی پور، مهندس باقری، مهندس اسفندیاری، مهندس لبافان و مهندس فرج مشائی با محوریت چالشهای بکارگیری مدیریت دانش در پروژه ها شروع شد و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد. در پایان همایش مدیر عامل انجمن مدیریت پروژه ایران به اتفاق یکی از پیشکسوتان انجمن (آقای مهندس حسین حمیدی فر) با اهدای لوح تقدیر از ارائه کنندگان تقدیر و تشکر کردند.

115.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در پایان از زحمات بی دریغ تمامی دست اندرکاران همایش از جمله آقایان مهندس امیرمنصور عبداللهی (مدیر محتوای همایش) و آقایان فرشید تیمور پور (مدیر اجرایی همایش)، حسین کرمی، علی رجبلو، فربود صادقی، مهدی نجفی و تمامی دوستانی که در برگزاری این همایش سهمی برعهده داشتند سپاسگزاری می گردد.

انجمن مدیریت پروژه ایران

هم پیمانی همیشگی برای بالندگی مدیریت پروژه کشور

 

 تاریخ انتشار: 15 اسفند 1393 - 22:20                                         کد خبر:50013

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام