منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

 
تشکیل هیأت موسس نمایندگی انجمن در استان اصفهان

به یاری خداوند و با همت قابل تقدیر جمعی از اعضاء انجمن، صبح روز پنج شنبه 27 فروردین ماه 1394، جلسه تشکیل هیأت موسس نمایندگی (شاخه) انجمن  مدیریت پروژه ایران در استان اصفهان تشکیل گردید.

در نشستی که بدین منظور در استانداری اصفهان و به دعوت استاندار محترم این استان انجام شده بود، جمعی از فرهیختگان این استان از بخش های مختلف دولتی، خصوصی، دانشگاهی و صنعتی حضور به هم رساندند. در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس طرفه (معاون محترم فنی استاندار) ضرورت تأسیس نمایندگی انجمن در استان اصفهان را با توجه به تعداد قابل توجه پروژه های استانی و ملی در این استان تشریح نمودند. در ادامه، جناب آقای دکتر حمید زرگرپور (رئیس هیأت مدیریت انجمن مدیریت پروژه ایران) ضمن خیر مقدم به حاضرین و معرفی نمایندگان انجمن، به اهتمام ویژۀ انجمن مدیریت پروژه ایران به توسعه فعالیتها و خدمات این انجمن به سایر شهرها و استانهای کشور تأکید نموده و گزارش مختصری از تلاشهای انجام شده تاکنون ارائه کردند.

 سپس مدیرعامل انجمن با استفاده از اسلایدهایی که تهیه شده بود، به معرفی انجمن و زمینه های فعالیت آن پرداخته و فرآیند تأسیس نمایندگی های استانی را به صورت مختصر بیان نمودند. بخش بعدی به پرسش و پاسخ حاضرین در سالن و دریافت نظرات و پیشنهادات آنها اختصاص یافته بود که در نهایت با تأیید و تصویب کلیه حاضرین در جلسه تصمیم به تشکیل نمایندگی انجمن در این استان گرفته شد و مقرر شد مدعوین این جلسه به عنوان اعضاء هیأت موسس به انجمن مدیریت پروژه ایران معرفی و با تأیید هیأت مدیره انجمن، ظرف مدت 6 ماه اقدام به معرفی انجمن در سطح استان اصفهان و همچنین توسعه اعضاء انجمن نمایند. اصلی ترین مأموریت هیأت موسس این خواهد بود که ضمن افزایش تعداد اعضاء حقیقی و حقوقی انجمن در استان اصفهان، مقدمات برگزاری انتخابات برای تعیین اعضاء هیأت مدیرۀ نمایندگی را فراهم نماید.

در پایان از مجموعه محترم استانداری اصفهان و همچنین آقای مهندس سهیل مهابادی (از اعضاء فعال انجمن در استان اصفهان) که از شهریور گذشته تاکنون تلاشهای فراوانی را برای هماهنگی و تشکیل جلسه فوق انجام دادند سپاسگزاری می گردد.

23666.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 23667.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 انجمن مدیریت پروژه ایران

هم پیمانی همیشگی برای بالندگی مدیریت پروژه کشور

 

 تاریخ انتشار: 29 فروردین 1394 - 21:00                                         کد خبر:50018

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام