منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

 
بازدید اعضاء انجمن از پروژه احداث نیروگاه بادی کهک
به یاری خداوند متعال، پس از انجام هماهنگی های لازم از سمت انجمن مدیریت پروژه ایران و همکاری شرکت مپنا، سومین تور علمی حرفه ای مدیریت پروژه در روز چهارشنبه مورخ 94/03/06 برگزار شد.

 001.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطابق برنامه ریزی قبلی، عزیمت به پروژه ساعت 8 صبح از دانشگاه تربیت مدرس به سمت محل پروژه (کیلومتر 15 قزوین - تاکستان) آغاز گردید. بازدید در ساعت 11:30 بلافاصله پس از حضور اعضاء در سایت و در اتاق جلسات با ارائه ای از مدیر پروژه نیروگاه بادی کهک (جناب آقای مهندس قاسمی) انجام گرفت. سپس نمایندۀ کارفرمای پروژه اطلاعات کاملی از ضرورت انجام پروژه و نحوه سازماندهی آن ارائه نمودند. با توجه به این که شرکت کنندگان در این بازدید متخصصین، دانشجویان و شاغلین حوزه مدیریت پروژه کشور بودند و انتظار می رفت حجم قابل توجهی از مطالب ارائه شده توسط اعضای تیم پروژه در این حوزه باشد، اما بیشتر به ارائه مسائل فنی و تکنیکی پروژه پرداخته شد. از این رو پس از خاتمه ارائه، شرکت کنندگان با طرح سوالات خود آشنایی بیشتری با موضوعات مرتبط با نحوه مدیریت این پروژه به دست آوردند.

 002.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بلافاصله پس از اتمام جلسه پرسش و پاسخ، برنامه با بازدید اعضاء از سایت پروژه که شامل 8 عدد توربین و ژنراتور بادی هر کدام با ظرفیت 2.5 مگاوات بود آغاز شد. در طول بازدید مدیر سایت پروژه و یکی دیگر از کارشناسان توضیحات لازم را ارائه می کردند.

 003.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی از موارد جالب توجه در طول این سفر بازدید از جرثقیل 800 تنی پروژه بود که برای اولین بار در ایران پروژه های نیروگاهی مورد استفاده قرار گرفته بود. پس از اتمام ارائه تیم پروژه و بازدید از سایت پروژه، بازدید کنندگان برای صرف ناهار، از نیروگاه کهک به سمت شهر قزوین حرکت کردند. در مسیر بازگشت از قزوین به سمت تهران، فرم های نظرسنجی در رابطه با کیفیت بازدید و مطالب ارائه شده خدمت بازدید کنندگان ارائه گردید. در نهایت بازدید در ساعت 18 در محل درب شمالی دانشگاه تربیت مدرس به پایان رسید.

 004.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جا دارد از زحمات تمامی دست اندرکاران به ویژه جناب آقای مهندس حسین کرمی، سرکار خانم ابری نارانی و سرکار خانم مهندس فرشادی وفا که با زحمات خود انجام این بازدید را میسر ساختند تشکر ویژه داشته و آرزوی موفقیت روز افزون برایشان داشته باشیم.

 

انجمن مدیریت پروژه ایران

هم پیمانی همیشگی در مسیر بالندگی مدیریت پروژه کشور

 

 

 تاریخ انتشار: 10خرداد 1394 - 13:40                                         کد خبر:50028

 

 

 

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام