منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

سومین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران ...

فراخوان سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ...

فراخوان هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

 
فراخوان ارائه تجربه در همایش تخصصی MC

یکی از رسالت های مهم انجمن مدیریت پروژه ایران، توسعه و اشاعۀ دانش کاربردی مدیریت پروژه در سطح کشور می باشد. در این راستا انجمن در ادامۀ همایش های فصلی خود، همایشی یک روزه را با موضوع: (گذشته، حال و آینده MC در نظام فنی و اجرایی کشور) در نیمه اول مهرماه برنامه ریزی نموده است. در این همایش ضمن ارائه آخرین دستاوردها و یافته های علمی در زمینۀ MC، تعدادی از شرکت های پروژه محور کشور نیز به معرفی تجربیات ارزشمند خود در زمینۀ استفاده از MC در پروژه های خود خواهند پرداخت (Case Study). همچنین با حضور تعدادی از متخصصان و خبرگان در این حوزه، مهم ترین راهکارهای ارتقاء جایگاه MC در کشور در یک میزگرد تخصصی به بحث و بررسی گذارده خواهد شد.

بدین وسیله از کلیه اعضاء انجمن و همچنین کلیه متخصصین در این زمینه دعوت به عمل می آید در صورتی که علاقه مند به معرفی دستاوردها و تجربیات اجرایی خود در زمینۀ MC هستید، با ارائه آن در همایش تخصصی فوق انجمن را در برگزاری هر چه بهتر این همایش یاری نمایید. خواهشمند است در صورت تمایل به ارائه تجربه خود در زمینه فوق الذکر، اطلاعات اولیه در خصوص تجربیات خود را در قالب فایل پیوست تکمیل و حداکثر تا تاریخ 5 شهریور ماه به آدرس ایمیل This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it ارسال فرمایید.

اطلاعات تکمیلی در خصوص این همایش و نحوۀ ثبت نام در آن متعاقباً اعلام خواهد شد. جهت کسب اطلاع بیشتر و یا هر گونه سوال در خصوص این همایش از طریق ایمیل This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it و شماره تلفن: 88229406 (سرکار خانم فرشادی و سرکار خانم موسوی) در خدمت شما خواهیم بود.

فایل پیوست

 

انجمن مدیریت پروژه ایران

هم پیمانی همیشگی برای بالندگی مدیریت پروژه کشور

 

 تاریخ انتشار: 21 مردادماه 1394 - 18:40                                         کد خبر:50040

 
 
همکاران استراتژیک انجمن
دوره هاي آموزشي مورد تایید آتی
همایشهای مرتبط
photo_--_--.jpg         
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
cod_astan.jpg
Ipma Brochure
ipma_brochure_2017_eng_web.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام