منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

 
آخرین اخبار ششمین دور جایزه ملی مدیریت پروژه
مطابق با برنامه زمان بندی جایزه ملی مدیریت پروژه، متقاضیان جایزه در این دوره اظهارنامه پروژه های خود را تا 10 اردیبهشت 95 تکمیل و تحویل دبیرخانه جایزه دادند. از طرفی
jayeze_-s.jpg
 تیم های ارزیابی نیز پس از جلسات فشردۀ کمیته جایزه تعیین و فرآیند ارزیابی رسماً از 29 اردیبهشت با تحویل اظهارنامه به تیم های ارزیابی آغاز شد.
قبل از تحویل اظهارنامه های دور ششم به تیم های ارزیابی دو دوره تربیت ارزیاب جایزه ملی نیز توسط کمیته جایزه برگزار شد که طی این دوره ها 48 نفر از متخصصین جامعه مدیریت پروژه به شبکه ارزیابان جایزه ملی پیوستند. با این 48 نفر، تعداد ارزیابان بالقوه جایزه ملی مدیریت پروژه به 300 نفر افزایش یافت.


تیم های ارزیابی تا انتهای خرداد ماه فرصت خواهند داشت تا نتایج ارزیابی خود را در قالب فرمت های تعیین شده، برای هیأت داوری ارسال نمایند. هیأت داوری این دوره از جایزه نیز همچون ادوار گذشته، یک هیأت 5 نفره است و مسئولیت قضاوت راجع به نتایج ارزیابی و تعیین سطوح نهایی جایزه را بر عهده دارد. هیأت داوری در این دوره تا 25 تیرماه گزارشات اولیه تیم های ارزیابی را بررسی و پروژه هایی که شرایط لازم برای بازدید از سایت و دفتر مدیریت پروژه آنها دارند را تعیین خواهند نمود. پس از آن تیم های ارزیابی بازدید 3 روزه از پروژه  خواهند داشت و ضمن بررسی شواهد و مستندات پروژه، ارزیابی نهایی خود از پروژه را به اطلاع داوران محترم خواهند رساند.
 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام