منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

 
بازدید معاون عمرانی استانداری تهران
بازدید معاون عمرانی استانداری تهران و مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از پروژه ادامه بزرگراه حکیم
لید: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و شهردار منطقه 21 به اتفاق معاون امور عمرانی استانداری تهران و مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران  از بخش‌های مختلف پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم بازدید میدانی به عمل آوردند.
متن: به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علیرضا جاوید که در آخرین بازدید میدانی خود از پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم، تکمیل این طرح عظیم عمرانی را اولویت نخست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران دانسته بود، در بازدید مشترک با مهندس حسن کریمی معاون امور فنی و عمرانی استانداری تهران، از مسیر ادامه بزرگراه شهید حکیم و تقاطع‌های مربوطه، پل‌های تقاطع‌های غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1 و 2 و تونل شهدای غزه دیدن کرد و به بررسی روند پیشرفت عملیات اجرایی در این پروژه‌های فرامنطقه ای پرداخت.

در این بازدید میدانی که دکتر ناصر محمدزاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، محمدصادق کولیوند شهردار شهرستان قدس، دکتر محسن ضرغام فرماندار این شهرستان، دکتر محمد محمودی نماینده مردم شهریار، ملارد و شهرقدس در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمدحسن رئیسی قائم مقام معاونت فنی و عمرانی، مهندس علی امام مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و دکتر جمال بافرانی شهردار منطقه 21 نیز حضور داشتند، ضمن تاکید بر ضرورت تکمیل پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح قدس(پل‌های ورودی شهر قدس) مقرر شد این سازه‌های عمرانی با توجه به اثرگذاری ترافیکی مستقیمی که بر پل‌های تقاطع غیرهمسطح کاراوانسراسنگی 1 خواهند داشت، نهایتا تا اوایل آبان ماه سال جاری آماده بهره‌برداری شوند.
پایش روند رفع معارضات ملکی ضلع شمال تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1 و تکمیل شیبراهه‌های باقی‌مانده در این تقاطع، از دیگر موضوعات مورد بررسی در این بازدید بود. املاک معارض موجود در این بخش از پروژه با همت شهرداری منطقه 21 تهران و شهرداری شهرستان قدس در حال تملک و آزادسازی است تا آخرین بخش‌های باقی مانده از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1 در محل تلاقی بزرگراه‌های فتح و شهید لشکری با ادامه بزرگراه شهید حکیم به سرعت تکمیل شوند.
گفتنی است پیشرفت عملیات احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا تونل شهدای غزه از مرز 60 درصد و  در بخش حدفاصل تونل شهدای غزه تا تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 2 از مرز 80 درصد فراتر رفته است. همچنین در حالی که پروژه احداث تونل شهدای غزه با پیشرفتی بالغ بر 95 درصد در حال اجرای نصب تجهیزات تاسیساتی است، 2 تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1و 2 آخرین مراحل عملیات عمرانی را می‌گذرانند.

 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام