منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

فراخوان هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

سومین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران ...

فراخوان سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

 
بازدید معاون عمرانی استانداری تهران
بازدید معاون عمرانی استانداری تهران و مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از پروژه ادامه بزرگراه حکیم
لید: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و شهردار منطقه 21 به اتفاق معاون امور عمرانی استانداری تهران و مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران  از بخش‌های مختلف پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم بازدید میدانی به عمل آوردند.
متن: به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علیرضا جاوید که در آخرین بازدید میدانی خود از پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم، تکمیل این طرح عظیم عمرانی را اولویت نخست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران دانسته بود، در بازدید مشترک با مهندس حسن کریمی معاون امور فنی و عمرانی استانداری تهران، از مسیر ادامه بزرگراه شهید حکیم و تقاطع‌های مربوطه، پل‌های تقاطع‌های غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1 و 2 و تونل شهدای غزه دیدن کرد و به بررسی روند پیشرفت عملیات اجرایی در این پروژه‌های فرامنطقه ای پرداخت.

در این بازدید میدانی که دکتر ناصر محمدزاده مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، محمدصادق کولیوند شهردار شهرستان قدس، دکتر محسن ضرغام فرماندار این شهرستان، دکتر محمد محمودی نماینده مردم شهریار، ملارد و شهرقدس در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمدحسن رئیسی قائم مقام معاونت فنی و عمرانی، مهندس علی امام مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و دکتر جمال بافرانی شهردار منطقه 21 نیز حضور داشتند، ضمن تاکید بر ضرورت تکمیل پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح قدس(پل‌های ورودی شهر قدس) مقرر شد این سازه‌های عمرانی با توجه به اثرگذاری ترافیکی مستقیمی که بر پل‌های تقاطع غیرهمسطح کاراوانسراسنگی 1 خواهند داشت، نهایتا تا اوایل آبان ماه سال جاری آماده بهره‌برداری شوند.
پایش روند رفع معارضات ملکی ضلع شمال تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1 و تکمیل شیبراهه‌های باقی‌مانده در این تقاطع، از دیگر موضوعات مورد بررسی در این بازدید بود. املاک معارض موجود در این بخش از پروژه با همت شهرداری منطقه 21 تهران و شهرداری شهرستان قدس در حال تملک و آزادسازی است تا آخرین بخش‌های باقی مانده از پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1 در محل تلاقی بزرگراه‌های فتح و شهید لشکری با ادامه بزرگراه شهید حکیم به سرعت تکمیل شوند.
گفتنی است پیشرفت عملیات احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا تونل شهدای غزه از مرز 60 درصد و  در بخش حدفاصل تونل شهدای غزه تا تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 2 از مرز 80 درصد فراتر رفته است. همچنین در حالی که پروژه احداث تونل شهدای غزه با پیشرفتی بالغ بر 95 درصد در حال اجرای نصب تجهیزات تاسیساتی است، 2 تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 1و 2 آخرین مراحل عملیات عمرانی را می‌گذرانند.

 
 
همکاران استراتژیک انجمن
همایشهای مرتبط
photo_--_--.jpg         
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
cod_astan.jpg
Ipma Brochure
ipma_brochure_2017_eng_web.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام