منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

سومین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران ...

فراخوان هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

فراخوان سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

 
کنفرانس شایستگی های افراد حرفه ای در مدیریت پروژه
کنفرانس شایستگی های افراد حرفه ای در مدیریت پروژه:
COMPETENCES OF PROFESSIONALS IN PM
تاریخ برگزاری: ۱۷ و ۱۸ نوامبر (۲۷ و ۲۸ آبان ماه سال جاری)
توصیف رویداد: 
دوره نوزدهم این کنفرانس توسط نمایندگی IPMA در کشور لهستان سازماندهی شده است. کنفرانس امسال مزین به مراسم با شکوه اهدای جوایز سالیانه IPMA می باشد. 
تم اصلی رویداد امسال، مجموعه شایستگی هایی می باشند که دانش و تجربه افراد حرفه ای در مدیریت پروژه را با هم یکپارچه می سازند. گروه بزرگی از متخصصان برجسته رویکردی چند وجهی نسبت به تم اصلی کنفرانس ارایه داده و بزرگترین دستاوردهای خود در این زمینه را معرفی خواهند کرد. 

هدف اصلی این کنفرانس، ارتقای عملکرد مطلوب و ارایه راه حل هایی مرتبط با دستیابی به شایستگی هایی می باشد که برای یک پروژه حیاتی است.
از جمله مزایای شرکت در این کنفرانس:
شرکت کنندگانی که بسته ویژه (Premium Package) را دارا می باشند، فرصتی بی نظیر برای معرفی سازمان خود به سایر شرکت کنندگان حاضر در کنفرانس خواهند داشت. همچنین در طول کنفرانس، اطلاعات این سازمان ها بر روی صفحات نمایش متعدد عرضه می گردد. بنابراین کارفرمایان یا شرکای تجاری حاضر در این کنفرانس می توانند بی واسطه با نمایندة سازمان مورد نظر خود ارتباط گرفته و درباره مسایل جالب توجه در طول کنفرانس به بحث و گفتگو بپردازند.
فرصتی ایده آل برای گوش فرا دادن به سخنرانان خارجی که دانش، تجربه و فهم اجرای پروژه ها در مقیاس جهانی را انتقال می دهند و همچنین سخنرانی هایی با تمرکز بر رشد و پیشرفت فردی، به چالش کشیدن افکار و نمونه هایی از فعالیت ها و پیشنهادات در مورد چگونگی دستیابی به اهداف و در نهایت موفق شدن.
این کنفرانس یک فرصت بسیار عالی برای دیدار با اشخاص بی همتایی است که نیاز به پرورش و همچنین به دست آوردن تجربه های جدید در زمینه مدیریت پروژه دارند. از دیگر سو فرصتی برای ایجاد روابط پایدار، به منظور دستیابی به اهداف کسب و کارهای مشترک است. 
دیدار با فینالیست های جایزه ملی تعالی پروژه (کشور لهستان) و جایزه بین المللی تعالی پروژه (IPMA). حضور در این جشن ممکن است بعنوان منبع الهامی جهت انجام پروژه های آینده و همچنین ایجاد انگیزه ای برای شرکت در رقابت های آتی باشد.
مکان برگزاری: شهر ورشو در کشور لهستان
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام: http://konferencja.ipma.pl/
competences_of_professionals_in_pm.jpg
 
 
همکاران استراتژیک انجمن
همایشهای مرتبط
photo_--_--.jpg         
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
cod_astan.jpg
Ipma Brochure
ipma_brochure_2017_eng_web.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام