منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

پروژه های برتر در هفتمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

تندیس های هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران ...

پیشکسوتان معرفی شده در هفتمین جشنواره معرفی شدند. ...

 
کنفرانس شایستگی های افراد حرفه ای در مدیریت پروژه
کنفرانس شایستگی های افراد حرفه ای در مدیریت پروژه:
COMPETENCES OF PROFESSIONALS IN PM
تاریخ برگزاری: ۱۷ و ۱۸ نوامبر (۲۷ و ۲۸ آبان ماه سال جاری)
توصیف رویداد: 
دوره نوزدهم این کنفرانس توسط نمایندگی IPMA در کشور لهستان سازماندهی شده است. کنفرانس امسال مزین به مراسم با شکوه اهدای جوایز سالیانه IPMA می باشد. 
تم اصلی رویداد امسال، مجموعه شایستگی هایی می باشند که دانش و تجربه افراد حرفه ای در مدیریت پروژه را با هم یکپارچه می سازند. گروه بزرگی از متخصصان برجسته رویکردی چند وجهی نسبت به تم اصلی کنفرانس ارایه داده و بزرگترین دستاوردهای خود در این زمینه را معرفی خواهند کرد. 

هدف اصلی این کنفرانس، ارتقای عملکرد مطلوب و ارایه راه حل هایی مرتبط با دستیابی به شایستگی هایی می باشد که برای یک پروژه حیاتی است.
از جمله مزایای شرکت در این کنفرانس:
شرکت کنندگانی که بسته ویژه (Premium Package) را دارا می باشند، فرصتی بی نظیر برای معرفی سازمان خود به سایر شرکت کنندگان حاضر در کنفرانس خواهند داشت. همچنین در طول کنفرانس، اطلاعات این سازمان ها بر روی صفحات نمایش متعدد عرضه می گردد. بنابراین کارفرمایان یا شرکای تجاری حاضر در این کنفرانس می توانند بی واسطه با نمایندة سازمان مورد نظر خود ارتباط گرفته و درباره مسایل جالب توجه در طول کنفرانس به بحث و گفتگو بپردازند.
فرصتی ایده آل برای گوش فرا دادن به سخنرانان خارجی که دانش، تجربه و فهم اجرای پروژه ها در مقیاس جهانی را انتقال می دهند و همچنین سخنرانی هایی با تمرکز بر رشد و پیشرفت فردی، به چالش کشیدن افکار و نمونه هایی از فعالیت ها و پیشنهادات در مورد چگونگی دستیابی به اهداف و در نهایت موفق شدن.
این کنفرانس یک فرصت بسیار عالی برای دیدار با اشخاص بی همتایی است که نیاز به پرورش و همچنین به دست آوردن تجربه های جدید در زمینه مدیریت پروژه دارند. از دیگر سو فرصتی برای ایجاد روابط پایدار، به منظور دستیابی به اهداف کسب و کارهای مشترک است. 
دیدار با فینالیست های جایزه ملی تعالی پروژه (کشور لهستان) و جایزه بین المللی تعالی پروژه (IPMA). حضور در این جشن ممکن است بعنوان منبع الهامی جهت انجام پروژه های آینده و همچنین ایجاد انگیزه ای برای شرکت در رقابت های آتی باشد.
مکان برگزاری: شهر ورشو در کشور لهستان
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام: http://konferencja.ipma.pl/
competences_of_professionals_in_pm.jpg
 
 
همکاران استراتژیک انجمن

ps-co.jpg 1-_1024-1024.png
  پایدار پی سازه همراه اول        


farab0.tiff.jpg
iranian_atlas.jpg  
           فرآب  ایرانیان اطلس 

 92-958-c.png
 نیرپارس
     
 
دانلود ویژه نامه
7fest_vijeh.jpg
دوره های همکاران آموزشی
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
council_of_delegates.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام