منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
Syndicate

فراخوان سومین جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

فراخوان هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ...

سومین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران ...

سیزدهمین مجمع انجمن مدیریت پروژه برگزار شد. ...

 
فراخوان معرفی پیشکسوتان مدیریت پروژه
از سال 1393، انجمن مدیریت پروژه ایران جشنواره روز ملی مدیریت پروژه را همزمان با روز بین المللی مدیریت پروژه برنامه ریزی و برگزار نموده است. امسال نیز این مراسم باشکوه برای اواخر آذرماه برنامه ریزی شده است. یکی از بخش های مهم این مراسم، تقدیر از پیشکسوتان مدیریت پروژه (در سه حوزه: استاد پیشکسوت دانشگاه در رشته مدیریت پروژه، مدیر پیشکسوت سازمان های پروژه  محور در بخش دولتی،  مدیر پیشکسوت سازمان های پروژه محور در بخش خصوصی) می باشد که در ادوار گذشته نیز مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت. برای اطمینان بیشتر از انتخاب مناسب ترین گزینه ها به عنوان پیشکسوت مدیریت پروژه، انجمن مدیریت پروژه ایران در نظر دارد از کلیه اعضاء انجمن در دو موضوع مشخص راهنمایی بگیرد: 

1-    در صورتی که پیشنهادی در خصوص معیارهای انتخاب پیشکسوتان دارید ارائه بفرمایید تا در این دوره و یا دوره های آتی مورد استفاده قرار بگیرد. لازم به ذکر است در حال حاضر داشتن حداقل 30 سال سابقه کار به عنوان مدیر ارشد یا مدیرپروژه در سازمان های پروژه محور و همچنین حداقل 20 سال سابقه تدریس به عنوان عضو هیأت علمی در رشته مدیریت پروژه (یا رشته های کاملاً مرتبط) مد نظر قرار دارد و انتخاب نهایی پیشکسوتان توسط کارگروه منتخب هیأت مدیره انجمن و سپس تصویب نهایی در هیأت مدیره صورت می پذیرد. 
2-    در صورتی که فرد و یا افرادی را بر اساس معیارهای فوق مناسب برای تقدیر به عنوان پیشکسوت در سه حوزه ی فوق می دانید نیز این افراد را به همراه مختصری از سوابق و اطلاعات تماس به انجمن معرفی نمایید.
خواهشمند است پیشنهادات خود را حداکثر تا 18 آبانماه 1395 از طریق ایمیل This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it  به انجمن ارسال فرمایید. و از طریق شماره 88229370 – داخلی 103 از دریافت آن توسط دبیرخانه انجمن اطمینان حاضل نمایید.


کارگروه انتخاب پیشکسوتان مدیریت پروژه 

 
 
همکاران استراتژیک انجمن
همایشهای مرتبط
photo_--_--.jpg         
بروشور انجمن مدیریت پروژه ایران

1.jpg
IPMA Council of delegates
cod_astan.jpg
Ipma Brochure
ipma_brochure_2017_eng_web.jpg
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام