منوی اصلی
کانال تلگرام انجمن مدیریت پروژه
iranpma_telegram.jpg
publication.jpg
book.jpg
 
هفتمين جشنواره مديريت پروژه ایران برگزار مي‌شود
انجمن مديريت پروژه ايران همانند سالهاي گذشته، در حال برنامه ريزي و تدارك برگزاري هفتمين جشنواره مديريت پروژه ایران مي‌باشد. اين جشن قرار است در روز دوشنبه 27 آذر در مجموعه كوه نور هتل پارسيان اوين در تهران برگزار شود. صدها نفر از اعضاي فعال انجمن اعم از حقيقي و حقوقی، شخصيت‌هاي علمي و مديريتي و نمايندگان سازمان‌هاي فعال در زمينه مديريت پروژه در اين همايش حضور خواهند داشت. برنامه‌هاي متنوعي براي اين جشن در نظر گرفته شده است.
مهمترين بخش اين رويداد معرفي پروژه‌هاي برتر كشور در سال 1396 و اهداي جايزه به آنها مي‌باشد و به پروژه‌هاي برتر باتوجه به سطح تعالي آنها تنديس زرين، سيمين و بلورين اهدا خواهد شد.
بخش ديگر مراسم به معرفي پيشكسوتان مديريت پروژه در سه حوزه علمي، بخش دولتي و بخش خصوصي اختصاص خواهد داشت. در قسمت ديگر از دريافت‌كنندگان رتبه برتر گواهينامه حرفه‌اي مديريت پروژه تقدير مي‌شود. تقدير از پژوهش‌هاي برتر مديريت پروژه نيز از مجموعه برنامه‌هاي اين همايش خواهد بود.
در حاشيه مراسم اصلي چندين نشست تخصصي برگزار مي‌شود و ضمناً نمايشگاهي از سازمان‌ها و شركت‌هاي فعال در زمينه مديريت پروژه و شركت‌هاي حامي داير خواهد بود.
براي برگزاري اين رويداد از مدتها قبل ستاد ويژه‌اي متشكل از اعضاي فعال انجمن تشكيل شده است. نكته ديگر جلب حمايت سازمان‌ها مي‌باشد و سازمان‌هاي علاقمند مي‌توانند با حمايت مالي و غيرمالي نام خود را در فهرست حاميان اين رويداد مهم ملي ثبت نمايند.

 
 
 
   
 
   
   
انحمن مدیریت پروژه ایران
تمامي حقوق اين سايت متعلق است به انجمن مديريت پروژه ايران
صفحه اصلي = تماس با ما = ارسال پيام