wrapper

خبرهای فوری

Has no content to show!

معرفی جایزه پژوهش برتر

انجمن بين المللي مديريت پروژه (IPMA) با بیش از 60 عضو از انجمن هاي مديريت پروژه دنيا و با سابقه طولاني بيش از چهل سال، پیشرو در گسترش مدیریت پروژه در سطح دنیاست و انجمن مدیریت پروژه ایران به عنوان یکی از اعضای دائم آن فعالیت می کند. جايزه پژوهش برتر مديريت پروژه يكي از جوایزی است كه هر ساله در بسياري از كشورهاي عضو انجمن بين المللي مديريت پروژه  (IPMA) با هدف كمك به توسعه و ترويج پژوهش در جهت بهبود اصول، مباني و تكنيكهاي مديريت پروژه اعطا مي شود. انجمن مدیریت پروژه ایران با حمایت انجمن IPMA جهانی این جایزه را طرح ریزی و اجرا نموده، با این امید که پژوهش هایی که در کشور ما نیز در راستای بالندگی و تعالی مدیریت پروژه گام برمیدارند برای رقابت در این جایزه شرکت نموده و بدین ترتیب از برترین پژوهش ها تقدیری شایسته به عمل آید.

جايزه پژوهش برتر مديريت پروژه ايران
جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ایران در 2 دسته  "پژوهش دانشگاهی" و "پژوهش صنعتی" به متقاضیان بر اساس داوری و ارزیابی های انجام شده اعطاء می‌گردد.
•    پژوهش دانشگاهی، پژوهشی است که توسط یک دانشجو در قالب پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری در یکی از دانشگاههای معتبر داخل یا خارج کشور و مورد تایید وزارت علوم در حوزه مدیریت پروژه/طرح/پورتفولیو و یا سایر مباحث مرتبط با حوزه های مذکور انجام شده باشد. بدیهی است صرفاً شخص دانشجو می تواند در دسته "پژوهش دانشگاهی" شرکت نماید.
•    پژوهش صنعتی، پژوهشی است که در قالب عقد قرارداد پژوهشی فیمابین صنعت (به عنوان کارفرما) و یک شخص حقیقی یا حقوقی (به عنوان مجری) به منظور اجرای پروژه های کاربردی طراحی، پیاده سازی و استقرار نظام یا سیستمهای مرتبط با مدیریت پروژه/طرح/پورتفولیو و یا سایر مباحث مرتبط با حوزه های مذکور در یک سازمان انجام شده باشد. بدیهی است هم کارفرما و هم مجری می توانند در دسته "پژوهش صنعتی" شرکت نمایند ولی بطور همزمان و برای یک موضوع پژوهشی یکسان و در یک سازمان، فقط کارفرما یا فقط مجری می توانند در جایزه شرکت نمایند.

انجمن مدیریت پروژه ایران براي نخستین بار با حمایت گسترده سازمانها و نهادهاي دولتی و همچنین شرکتهاي بخش خصوصی، فرآیند اولین دور جایزه پژوهش برتر را در سال 1389 اجراء و در دومین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک پروژه در تاریخ اردیبهشت ماه سال 1390 این جایزه را اعطاء نمود. دومین دور این جایزه نیز در سال 1394 آغاز و جوایز آن در مراسم جشن روز ملی مدیریت پروژه در آذرماه سال 1395 به پژوهشگران برتر اعطاء گردید.
از بهمن ماه 1395 نیز سومین دور جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه ایران آغاز گردیده و جوایز آن طبق برنامه ریزی های انجام شده در آبان ماه سال 1396 اعطاء خواهد شد.

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه، نحوه شرکت در جایزه، روند داوری و... به "بروشور جایزه پژوهش برتر مدیریت پروژه " و نیز "فرم اظهار نامه شرکت در جایزه" مراجعه شود.

درباره ما

انجمن مدیریت پروژه ایران یک انجمن علمی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است که با هدف بنیادی ارتقاء دانش مدیریت پروژه با رئوس زیر در کشور ایجاد شده است:

 -گسترش و پیشرفت دانش مدیریت پروژه و بومی سازی آن

- ارتقاء جایگاه مدیریت پروژه در نظام اجرایی کشور

- رشد مهارتهای مدیران پروژه

- توسعه، ترویج، آموزشف پژوهش و مشاوره مدیریت پروژه

تماس با انجمن

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن:88229370- 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک عضویت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ثبت نام در خبرنامه انجمن

For using special positions

Special positions is: sticky_left, stickey_right, notice, tool_bottom. You can use them for any module type. And to use, please go to Module Manager config your module to your desired postion.

You can disable by:

  • Go to Administrator » Template Manager » Your_Template » Tab: Advanced » Use special positions » select: No for all special positions
  • Go to Administrator » Module magager » Your_Module(by postion: sticky_left/stickey_right/notice/tool_bottom) » Status: Unpublish for that module

For customize module in special position

The solution is used Module Class Suffix. You can customize button, module content follow Module Class Suffix

Ex: Module Class Suffix: bg-white @bullhorn then:
- Class of buttom is 'icon-bullhorn'. If without @... the default is 'icon-pushpin'. You can find the full icons of usage at Font Awesome  
- Class of module is 'bg-white'

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family