wrapper

معرفی کمیته گردهمایی ها

انجمن مديريت پروژه ايران در طول سالها فعاليت‌هاي خود كميته‌هاي مختلفي را جهت راهبري و مديريت امور تخصصي و اجرايي خود تشكيل داده است. در حال حاضر كميته‌هايي با عناوين جايزه پروژه‌هاي برتر، جايزه پژوهش‌هاي برتر، صدور گواهينامه، عضويت، آموزش و ساير حوزه‌هاي تخصصي در انجمن فعال هستند. در كنار اين فعاليت‌ها هر ساله جشنواره مديريت پروژه ايران و برخي گردهمايي‌هاي فصلي برگزار مي‌شود اما اين فعاليت‌ها تاكنون ساز و كار مديريتي و اجرايي چندان مشخص و تعريف شده‌اي نداشته‌اند. در سال 1396 براي برنامه‌ريزي و برگزاري هفتمين جشنواره مديريت پروژه ايران ستاد ويژه‌ي تشكيل گرديد و در نتيجه اين جشنواره با موفقيت و رضايت نسبي برگزار شد. با توجه تجربه مثبت حاصل از اين كار و نقشي كه رويدادهاي اجتماعي مختلف در افزايش اعتبار و وجهه انجمن دارند، پيشنهاد گرديد كه كميته ويژه‌ دايمي در انجمن با اختيارات كافي براي هدايت و برگزاري گردهمايي‌ها تشكيل گردد. اين پيشنهاد مورد استقبال قرار گرفت و نهايتاً به تاييد و تصويب هيئت مديره انجمن رسيد. در اين راستا آئين نامه حاضر به منظور تعريف ساز و كار و نحوه فعاليت كميته گردهمايي‌ها تدوين شده است.

درباره ما

انجمن مدیریت پروژه ایران یک انجمن علمی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری است که با هدف بنیادی ارتقاء دانش مدیریت پروژه با رئوس زیر در کشور ایجاد شده است:

 -گسترش و پیشرفت دانش مدیریت پروژه و بومی سازی آن

- ارتقاء جایگاه مدیریت پروژه در نظام اجرایی کشور

- رشد مهارتهای مدیران پروژه

- توسعه، ترویج، آموزش، پژوهش و مشاوره مدیریت پروژه

       logo-samandehi

تماس با انجمن

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن: (5خط) 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک عضویت: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ثبت نام در خبرنامه انجمن

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family